Kai su tavim susisieka Kinijos drabužių parduotuvės ir mainais į nemokamus rūbus pasiūlo pareklamuot jų pliusinio dydžio drabužius (plus size white dress) ir užsirišamus maudomukus (halter bikini), supranti, kad tapai vienu iš jų – XXI a. influenceriu. O jei rimtai, tai Puskę pradėjom tikrai ne dėl to, bet meskit į mus akmenį tie, kas atsisakytų nemokamų drabužių.

 

 

Besižvalgydami po jų saitą pastebėjom, kad, nors daugumos drabužių stilius (tikėtina, ir kokybė) ten balansuoja ant Gariūnų ribos, bet kitaip nei dauguma Kinijos parduotuvių, Rosegal turi plus size skiltį. Jei esat pirkę ką nors Ebay’juj iš Azijos, turbūt pastebėjot, kad dydžius ten gamina pagal Azijos standartus (t.y. miniatiūrinius), todėl kartais norint gaut europietišką M tenka imt azijietišką XL. O ką jau kalbėt tiem, kuriems reikia europietiško L ar XL – didesnio dydžio drabužiai gali tapt galvos skausmu. Tai nuėjom į plus size skiltį ir gerokai paplušėjus išrinkom tris variantus tiems atvejams, kai Akropolis užsiveža tik XS-M ir belieka rinktis tarp parduotuvės Dručkiai ir parduotuvės Drūtuolių pasaulis.

Dryžuota suknelė, 16.35  €

Paprasta ir lengva suknelė turėtų tikt įvairiems dydžiams ir karštą vasaros dieną pro visus galus įleist šiek tiek vėjo.

didesnio dydžio drabužiai

Netikros odos striukė, 35.95 €

Atrodo visai padoraus ilgio (ne kaip toks, kur vos sieka bambą), tik gaila, kad likęs tik XL.

 

didesnio dydžio drabužiai

Maikė-suknelė, 19.09 €

Rūbus su tokiu piešinių arba raštų stiliumi mes vadinam „iliustratorės rūbas“. Taip ir įsivaizduojam savo studijoj freelancinančią iliustratorę, nešiojančią laisvo, cute raštų drabužį. Arba pižamą.

didesnio dydžio drabužiai

 

Be to, Rosegal siunčia nemokamai, kas visad pradžiugina mūsų pusiau suvalkietišką kraują. Tik, kaip minėjom, reikia pasiknist ieškant perliukų.