alex cameron

Ko klausyt: Alex Cameron albumas „Forced Witness“

Nu ką, metas šiek tiek pravėdint ausis po kasmetinės ir itin koncentruotos ne kokių eurodainų dozės. Tam Puskė turi puikią rekomendaciją – australų atlikėją Alex Cameron ir jo pernai išleistą albumą „Forced Witness“. Žiauriai geras!

Alex Cameron muzikos žanrą plačiąja prasme galima vadint pop, tik ne tuo pop, kurį groja radijas ir Spotify topai, ir kuriam būdamas 25+ jau jautiesi per senas. Alex’o pop turi 80’s, sintezatorių ir saksofono (!) prieskonį, o priedainių melodijos tokios įsimenančios, kad paklausius prieš miegą, ryte vis dar skamba galvoj. Pavyzdžiui, dainos Stranger’s Kiss (kurios klipą, beje, režisavo ir jame vadina Alexo mergina Jemima Kirke iš GIRLS) priedainio melodija tokia catchy ir senoviško vibe’o, kad pašalinus saksofoną ir hipsterišką skambesį, bei ant viršaus uždainavus apie likimą, vėją ir namus, puikiai įsipaišytų į, pvz., Gyčio Paškevičiaus repertuarą.

 

 

Atskiros pastraipos verti Alexo dainų žodžiai, į kuriuos labai rekomenduojam įsiklausyt.

‘Cos I love my little darling
But I also love these women online
<…>
Yeah there’s this woman on the Internet
Even if she’s some Nigerian guy
Yeah, well, you should read the poetry he speaks to me
I don’t care if they’re just beautiful lies

Savo lyricsais jis apdainuoja tokį ne itin sektiną vyriško ego pavyzdį, ir kuria keisto creep’o, įnikusio į internetines pažintis ir porno, kind of romantiko, atseit alfa patino, bet iš tikro nenusisekusio skystablauzdžio paveikslus. Nu, tokio erelio su wifebeater maike, kokį visi esam sutikę vasarą prie ežerų.

Girl
I guess I just want you to be with me
I want you to say that my hair looks nice
And my face has a Beckham-like quality
And I know that I blew it and I know it ain’t right
To be calling men faggots and to be starting fights
But I can’t stop

Kad įsivažiuotumėt pirma rekomenduojam paklausyt Runnin’ Outta Luck, Candy May ir Politics of Love, o po to jau patys užstatysit albumą ant repeat’o. Mes žinom, kad klausysim Alex Cameron visą vasarą, o laikui atėjus, įtrauksim ir į savo vestuvių playlist’ą.

P.S. Birželio 3 d. Alex’as su savo „biznio partneriu“ saksofonistu groja Varšuvoj – puiki proga aplankyti kietuosius kaimynus!