Apžvalga: Physicians Formula kosmetika

Vaikštant po parduotuves Physicians Formula kosmetika visada atrodydavo šiek tiek neatrasta žemė – per daug nereklamuojama ir užbarikaduota (t. y. be testerių). Todėl kai Eurokos pasiūlė atsiųsti kosmetikos pabandymui, išsirinkome keturis Physicians Formula produktus: bronzerį, cushion tipo makiažo pagrindą, maskuoklį ir mineralinę pudrą. Važiuojam.

Physicians Formula Butter Bronzer

Spalva: bronzer

Physicians Formula bronzeris

Vinted forume prisiskaitę, kad Physicians Formula Butter bronzeris yra vienas iš HG (grožio industrijos slangu holy grail – nepamainomas produktas), ir kad reikia imti spalvą bronzer, nes šviesiausios light bronzer net nesimato, taip ir padarėm. Pirmas įspūdis – KVAPAS. Toks kokosas + „Palanga, man 16, su pussesere varom į klubą“ kvapas. Tačiau produktą panaudojus ir dėkliuką uždarius, kvapas išgaruoja, todėl dėl to per daug nesijaudinom. Antras įspūdis – įpakavimas. Įpakavimo dizainas irgi šiek tiek „Palanga, man 16“, tačiau labiausiai į akis krenta įpakavimo dydis. Po bronzeriu slepiasi veidrodėlis, o po veidrodėliu – keisčiausias kada nors matytas… šepetėlis? Kempinėlė? Net nemėginome jos naudoti su bronzeriu, nes nu… Why? Tačiau bronzerio tekstūra, spalva ir (ne)intensyvumas paliko labai gerą įspūdį. Spalva – šilta, tačiau ne oranžinė ir be blizgučių (visos spalvos čia). Šepetėliu produkto pasiima tiek, kiek reikia ir labai subtiliai priduoda veidui spalvos. Pats tas, norint apsimesti, kad nesėdi visą dieną viduj prie kompo. Tačiau netiks norinčioms apsimesti, kad ką tik grįžo iš Egipto. Physicians Formula Butter bronzeriui duodam riebų 9/10 (minusas už pusę kosmetinės užimantį dydį ir intensyvų kvapą).

Physicians Formula Mineral Wear makiažo pagrindas

Spalva: natural

Physicians Formula cushion

Rinktis pudrą pirma nepabandžius spalvos nėra lengva užduotis (deja (labai didelis DEJA), Physicians Formula neturi testerių), todėl pirma atspalvius išgooglinom skersai-išilgai ir iš komentarų susidarėm įspūdį, jog ir taip neplatus spalvų spektras dar ir užvadintas keistai: pvz., spalva natural kažkodėl yra šviesesnė už light ir pan. Tiesa, Eurokos parduoda tik dvi spalvas – natural ir medium. Pabijoję, kad medium bus per daug tamsi lietuviškam žiemkenčio veidui, pasirinkom natural. Atspalvis – neutralus, t. y., nei geltono, nei rožinio atspalvio, ir labiausiai tiktų šviesiaodėms. Tik tiek ir galim pasakyti, nes nei raštu, nei nuotraukomis spalvos tiksliai neatvaizduosim – negalint pabandyti parduotuvėje, teks pirkti katę maiše. Tiksliau, ne maiše, o barokinės pagalvėlės imitacijoje. Pagalvėlės dizainas turbūt pasirinktas neatsitiktinai, nes pati pudra yra cushion tipo, t.y. (vėlgi – milžiniško įpakavimo) viduje yra pudros persisunkusi kempinėlė, kurią naudoti reikia tapšnojant į ją beauty blenderį, šepetėlį arba pridėtą tapšnoklį. Sako, tokios pudros baigiasi daug grečiau nei įprastinės, tačiau jai pasibaigus į kempinėlę galima įpilti kitos turimos pudros ir toliau naudotis pagalvėlės teikiamais patogumais. Gamintojai žada bluro ir airbrush efektą, ir galėtume su tuo sutikti – pudra pasidengia plonu ir gerai išskaidytu sluoksniu, tiesa – šiek tiek paryškina sausesnes vietas. Produkte esantis SPF 50 – visada sveikintinas dalykas, tačiau tam, kad pudra tikrai saugotų nuo saulės, reikėtų negailint savęs (ir pudros) storokai išsitepti ja visą veidą. Vertinam 8/10 ir rekomenduojam ieškantiems lengvo maskavimo.

Physicians Formula Concealer Twins maskuojamoji priemonė

Spalva: green/light

Physicians Formula maskuoklis

Physicians Formula turi du dvigubus maskuoklius: vieną su geltona spalva (slėpti mėlynumą, pvz., po akimis), o kitą su žalia spalva (slėpti raudonumą, pvz., po spuogų liekančias žymes) – pastarąjį ir nusprendėm išbandyt. Patvirtinam – žalios spalvos maskuoklis tikrai veikia. Tačiau šio Physicians Formula concealerio silpnoji dalis yra antrasis galas – odos spalvos maskuoklis, kurį reikia tepti ant žalios. Pliusą duodame už atspalvį – nei per daug šiltas, nei per daug šaltas, neutralios spalvos maskuoklis, tiksiantis šviesesnio (bet ne super balto) gymio žmonėms – tačiau jis akivaizdžiai per skystas, kad paslėptų prieš tai pateptą žalią spalvą. Todėl galiausiai žaliai spalvai užmaskuoti pradėjome naudoti kitos firmos „riebesnį“ maskuoklį, o neutralųjį galą sunaudojome paakių zonai – tam jo „permatomiškumas“ puikiai pasitarnavo. 7/10

Physicians Formula Mineral Wear Talc-free Mineral kompaktinė pudra

Spalva: translucent

Physicians Formula mineral

Mineralinė pudra pristatoma kaip maskuojamoji priemonė, makiažo pagrindas ir kompaktinė pudra viename. Ji mus suviliojo odos spalvos sulyginimo pažadu – atsikeli ryte, viens-du-trys potepiai ir jokių raudonų žandų ar neaiškių plėmų. Tą pažadą ji ganėtinai gerai išpildo, tačiau kaip ir perspėja Kosmetikos DNR (norėjom įsitikinti savu kailiu…) – LABAI pašviesina odą. Eurokos parduoda atspalvį translucent, kuris kaip ir reiškia permatomumą, tačiau išgaunamas efektas labiau primena XVIII a. vyrų su perukais makiažą. Būtų išties įdomu išmėginti kitus, Lietuvoje neparduodamus, creamy natural ir natural beige atspalvius, nes interneto atsiliepimai apie pudrą labai geri, tačiau kol kas ją naudojam tik žalos atitaisymui per daug įsismaginus su jau minėtu bronzeriu. 7/10, rekomenduojam tiems, kurie naudoja šviesiausias pudras pasaulyje.

IŠVADOS

Pliusai

  • Kokybė: beveik visi išbandyti produktai daugiau-mažiau daro tai, ką ir žada pakuotė. Labiausiai rekomenduojame išbandyti bronzerį.
  • Sudėtis: dalis Physicians Formula produktų yra vegan ir be parabenų, o visa jų kosmetika – cruelty free.

Minusai

  • Dydis: dėl pridėtų veidrodėlių ir keistų šepetėlių produktų dėkliukai labai išdidėja. Kolekcijoje turint 3-4 tokius Physicians Formula produktus, žiūrėk, jau ir atskiro rankinuko jiems susidėti prireiks.
  • Mėginių nebuvimas: tai viena iš priežasčių, kodėl Physicians Formula neišmėginome anksčiau – tiesiog nesinori pirkti produkto pirma neišsirinkus tinkamiausio atspalvio.
  • Įpakavimas: beveik visi Physicians Formula produktai parduodami supakuoti dežutėse, ką Lietuvoje matyti gana keista. Žinant, jog tai amerikiečių brand’as, labai nestebina, nes ten net ir tušai dar būna supakuoti į papildomą plastikinį įpakavimą, tačiau stengiantis kaupti kuo mažiau šiukšlių, liekanti įpakavimų krūvelė šiek tiek liūdina.Physicians Formula