crazy color

Crazy Color pastelinių plaukų dažų apžvalga

Kartais paauglystė hitina dešimčia metų pavėluotai ir vieną rytą užsimanai ružavų plaukų. Turint metų metus balintus plaukus ružavą spalvą ant jų „uždėti” ne taip ir sunku, todėl kaip tarėm, taip ir padarėm, nesgi kas, jei ne mes, ir kada, jei ne dabar (iš tikro tai jei ne dabar, tai dar galima senatvėj, nes žila galva yra tarsi baltas popieriaus lapas, laukiantis vaivorykštės spalvų – jūs matėt tas senutes su, pvz. nuostabiai pasteliškai alyviniais plaukais?? Niekaip tokios neišgautum, jei ne baltas „pagrindas”). Nusipirkom pigius (tada buvo su nuolaida) ir pirmus pasitaikiusius Crazy Color dažus, ėmėm Marshmallow atspalvį, kuris pagal spalvą ant buteliuko, turėjo gautis pastelinė rožinė. Kitas variantas  buvo Pinkissimo atspalvis, bet čia jau būtų rimtesnis paauglystės levelis.

crazy-color-dazai2

Deja, tik atidarius buteliuką apėmė dvejonės, nes dažų spalva buvo itin švelni (žr. pačiam viršuj), atrodė, kad net kasdieniam galvos plovimui skirtas violetinis šampūnas nudažytų plaukus geriau. Bet pinigai jau sumokėti, tai negi išmesi. Sekėm ant buteliuko nurodytomis instrukcijomis ir, dėl visa ko, laikėm ilgiau, nei nurodyta. Rezultatą galite matyti žemiau.

Prieš Crazy Color ‘Marshmallow’

crazy color

 

Po Crazy Color ‘Marshmallow’

crazy color

Galit nebescrollint pirmyn atgal, nes taip, čia ta pati nuotrauka. Dažomasis plaukų kremas nenudažė nė vieno plaukelio, todėl rezultato fotografuot net nesivarginom. Vienintelis daiktas, kurį kremas sugebėjo nudažyt, buvo tas baltas stalas, ant kurio fotografavom kremo konsistenciją (žr. viršutinę nuotrauką). Stebuklų už 4 eurus tikėtis turbūt nereikėjo, bet jei ką nors domina kitos Crazy Color spalvos, ši mergina išbandė jų DAUG ir įvertino nuo blogiausios iki geriausios (mūsų Marshmallow atspalvis jai kažkodėl suveikė. Gal čia koks nors ženklas..? Naaah.)

 

PABAIGA