Neslėpsim – Puskei patinka H&M. Neslėpsim – H&M’o atsidarymo proga planavom praleisti naktį Akropoly ir tapti pirmaisiais parduotuvės klientais. Iki kol delfi dieną prieš neparašė, kad ten jau stovi eilė pasišventusiųjų. Pirmaisiais klientais netapome, tačiau tapome itin lojaliais, todėl gali būti, kad Puskėj H&M šmėžuos dar ne kartą. Ir ne, H&M mūsų dar neremia.

Šį kartą iš išpardavimų chaoso ištraukėme, pasimatavome (ir may or may not be, kad ir nusipirkome) dešimt daiktų iki 10 eurų.

Dryžuotas golfas, 5 €

Žinom, kad vidurvasarį mažų mažiausiai norisi pirkti kažką ilgomis rankovėmis ir dar su kaklu, bet pagalvok apie ankstų ir rudeniškai *gaivų* rugsėjo rytą, kai eisi pirkt kavos prieš pirmą paskaitą ar rytinį susitikimą. Roges ruošk vasarą. O jei tos rogės dryžuotos – dar geriau.

H&M 2

Denim sijonas, 10 €

Nori nenori, nuo 70’s vaibo šią vasarą nepabėgsi, bet gal ir nereikia? Mama pamačius šį pirkinį gali sakyti „Ko nesakei, gi va ant aukšto ir mano, ir tetutės Astos jaunystės sijonai guli“ ir nupurčius kandžių lizdus įduos vintažinius lobius. O jei ne – H&M išpardavime tokių ir panašių – nors vežimu vežk. Ir be kandžių.
H&M 1

Matinis H&M lūpų dažas, 5 €

Pasakysim tik tiek – tą spalvos pabandymą, kurį matote nuotraukoje, teko gana ilgai ir stipriai trinti makiažo valikliu, kad jis bent daugmaž nusivalytų.H&M 9

Juoda suknelė, 10 €

Pasimatavus šią pusiau kasdienę, pusiau išeiginę (pusiau naktinius) suknelę prieš akis iškilo vaizdinys: vėlus vasaros vakaras, jau sutemę, bet dar šilta ir tvanku, palengva eini Ispanijos miestelio gatve vakarieniauti lauko restorane, meniu turbūt kaip visada bus vien jūros gėrybės, kurių nemėgsti, todėl ir vėl reikės užsisakyti bulvyčių frį su kečiupu, padavėjas atneša taurę raudono vyno, pro šalį neskubėdami vaikštinėja vietiniai miestelio gyventojai vedini augintin- žodžiu, ant bilieto į Ispaniją neužteko, todėl paėmėm suknelę.

H&M 4

Pagalvės užvalkalas, 5 €

H&M yra pagalvių užvalkalų karalystė, kur ne tik nukainuotų, bet ir naujo sezono užvalkalų kainos yra tiek padorios, kad nusprendus pagaliau atnaujinti savo kambarį būna sunku išsirinkti vieną dizainą.

H&M 11

„Zomšinis“ sijonas, 7 €

Ar jau minėjom, kad 70’s stiliaus sijonų mylėtojai išpardavimu nusivylę neliks? O roges? Nes šis puikiai tiks ir rudenį su pėdkelnėmis.

H&M 6

Akinių dėklas, 3 €

Pasitelkėme moderniasias techonologijas, kad parodytume, koks nuostabus šio dėklo (kažkada buvo ir tokių pat kosmetyčkų) materijolas. Juodą dieną išsitrauki iš juodos rankinės su juodu pamušalu ir voilà, diena kaipmat nušvinta. Nes, mūsų nuomone, holograminė medžiaga – tai kaip mažas stebuklas – vos pajudini ir sužimba visom gyvenimo spalvom. Taip kad ką randat holograminio, siųskit mūsų pusėn.

H&M 111

Smulkiai gėlėta suknelė, 7 €

Jei negyvenot po akmeniu, turbūt žinot, kad cold shoulder yra paskutinis mados klyksmas. Šioje suknelėje jis puikiai susišaukia (!klyksmas-susišaukia) su romantišku raštu ir vasarišku suknelės modeliu, tačiau kaip paslėpti liemenuko šleikas išlieka paslaptis. Aišku, visada galima dėtis prilipinamą silikoninę liemenėlę, bet karštą ir prakaituotą vasaros dieną rizikuojate pamesti tą silikoną pro suknelės apačią pačiu netinkamiausiu metu. True story.

H&M 5

Stambiai gėlėta suknelė, 10 €

Jei prieš tai buvusi suknelė jūsų stiliui per daug rozalinda marimar, galbūt patiks šita. Mus asmeniškai pakerėjo sodriai mėlyni raštai ir tai, jog suknelė prie kūno liečiasi tik ties pečiais ir krūtine, o toliau krenta laisvai ir palieka vietos šelmiui vasaros vėjeliui. Be to, suknelė yra itin plati, todėl puikiai tiks paslėpti nepageidaujamą nėštumą.

H&M 7

Vario spalvos… talpa, 10 €

Be aiškios paskirties, tačiau stilingas ir akiai malonus daiktas, kurį blogerės naudoja, pvz., taip pat gražaus ir labiau dekoratyvinio pledo laikymui. Mes savo ruožtu siūlytume alternatyvius panaudojimo variantus: kaip fancy šiukšliadėžę arba bulvėms iš rūsio parsinešti .

H&M 10