DIY: Sudužusio stiklo nagai

Sudužusio stiklo (shattered glass) manikiūro trendas Instagramoje sugriaudėjo pernai. Trendas, žinoma, atėjo ne iš kur kitur, o iš Pietų Korėjos, kurį sugalvojo nagų salono Unistella savininkė Eun Kyung Park. Ji pasakoja, kad idėja gimė paplūdimyje radus abalone kriauklę – ant nagų norėjosi atkartoti tą patį perlinį vaivorykštės blizgesį, kuriuo spindi kriauklės vidus. Išbandžiusi daug celofanų ir plėvelių, Eun Kyung Park apsistojo ties specialiu holografiniu popieriumi iš Japonijos, kuris geriausiai tinka šiai technikai. Tačiau mes užsisakėm paprastą holografinę manikiūro plėvelę iš pardavėjo smagiu BestBidGuy2009 vardu Ebayjuje ir pabandėme atkurti dizainą namie. Iškart perspėjam: pirmus kartus viskas užtrunka gana ilgai, reikalauja daug kruopštumo, o ir šiaip karpyt tą plėvelę į mažulyčius trikampiukus yra pain in the ass, todėl patys spręskite, ar rezultatas vertas pastangų.

Reikės:

koreikes

  • Holografinės plėvelės
  • Bet kokio nagų lako pagrindo (kad plėvelė priliptų). Taip pat galima naudoti ir spalvotą nagų laką.
  • Ir kažko, su kuo tuos plėvelės gabaliukus paimsite nuo stalo ir uždėsite ant nago. Mes naudojome šito nagų odelių prietaiso guminę pusę, nes gabalėliai prie jos gana gerai prilimpa.

Pirmas žingsnis:

suduzusio stiklo nagai

Susikarpykite plėvelę į mažus, geriausia trikampio formos, gabalėlius. Jų prireiks gana daug, ir skirtingų dydžių. Žodžiu, kiekvienas daro kaip nori, svarbu, kad būtų kažkuo panašu į sudužusį stiklą (tik ne tokį, koks buna, kai kas nors išdaužia, pvz., stotelės stiklą).

Antras žingsnis:

Klijuoti reikės po vieną nagą, todėl lako pagrindą užtepam ant vieno nago, ne ant visų.

Trečias žingsnis:

(Užsiknisdami) imam po vieną trikampėlį ir dedam ant dar neišdžiuvusio lako pagrindo, kad priliptų. Klijuoti reikėtų nepaliekant didelių tarpų.

Ketvirtas žingsnis:

Kai visas nagas apklijuotas plėvele, dar kartą užtepam lako pagrindą, kad viskas laikytųsi.

Penktas žigsnis:

Taip kartojam ant likusių nagų. Baigus ir viskam nudžiuvus rekomenduotume užtepti  dar bent vieną lako pagrindo sluoksnį, nes kitaip trikampėlių kraštai ilganiui pradeda atsilupti.

Rezultatas:

kažkas tarp ateiviško DIY futurizmo ir „man jau 5 metai, pati pasidariau princesišką manikiūrą“.