h&m parduotuves

5 fainos vyriškos H&M maikės

Dalis skaitytojų merginų turbūt sutiktų, jog vyriški drabužiai kartais atrodo daug geriau nei moteriški. Gražiau krentantys marškinėliai, fainesni užrašai ir paveikslėliai, bomberiai, džinsofkės, o ką jau kalbėti apie įdomių raštų žieminius megztinius! Puskei karts nuo karto užsukant į H&M vyrų skyrių kažko tiek sau, tiek savo gyvenimo pusbratanams, akis užkliuvo už penkių gražių maikonų. Atsiprašome, kad šįkart drabužius fotografavome ant pakabų – po ranka nebuvo atliekamo vyriško kūno. Jei kitą kartą norėtumėte tapti Puskės primatavimų modeliu, savo nuotraukas su bikiniu siųskite labas@puske.lt.

 

Dryžiai DRYŽIAI, D R Y Ž I A I, 5 €

Dryžuotų drabužių niekada nebus per daug ir jie niekada neišeis iš mados, todėl viva los dryžiai forever. Ir neklausykite tų, kurie sako, kad horizontalūs dryžiai storina – storina nebent tuos, kurie savo XL alaus pilvūzą bando aptempti S dydžio dryžuota maike.

h&m parduotuvės

 

Melsvi ir plazdantys, 12.99 €

Maikė ilgesnėmis už įprastas rankovėmis patiks turbūt ne visiems, bet verta bent pasimatuoti – galbūt tai bus pirmasis žingsnis iš už komforto spintos ribų.

h&m parduotuvės

 

I see you, 7 €

Kūno spalvos marškinėliai su itin santūraus dydžio išsiuvinėtu užrašu, puikiai tinka trumparegiams arba turintiems tokių draugų tarpe.
h&m parduotuvės

 

Paprastutis, 3 €

Gražios spalvos, puikios kainos maikė, tokia plona ir lengva, kad sušalę speneliai švies kaip lazeriai tamsioj rugsėjo nakty.

h&m parduotuvės

Puskės favoritas, 5 € parduotuvėj, 9.99 € online

Pirktume ir sau, ir draugui, ir tėčiui, ir net tam kaimynui, kurio dauguma maikių iš marškinėlių gamybos parduotuvės su Comic Sans užrašais „Pats sau fainas” ir „Vedęs, bet ne miręs”.

h&m parduotuvės

Pabaiga