vaivorykštės filtras

Instagramo trendas: vaivorykštės filtras #rainbowlight

Buvo gėlių vainikai, buvo šuns nosis, o dabar instagramą jau kuris laikas užkariavęs vaivorykštės filtras. Tik tiek, kad jo telefone nėra – vaivorykštę susikurt reikia pačiam. Prisiminus Tumblr šlovės dienas, tai nuotraukos su skylančia šviesa nėra kažkokia naujovė. Bent jau kiek save prisimenam, net ir pre-insta eroje knietėdavo „palįst” po netyčia susidariusia vaivorykšte ir saulei nepasislinkus spėt nufotografuot menišką nuotrauką savo 3 skaitytojus turinčiam blogui. Panašu, kad 2017-tais ši Tumblr mada atgimė Instagramoj, ir kurgi kitur, jei ne selfiuose.

 

 

A post shared by Allegra (@allegrallegra) on

A post shared by Georgia Hilmer (@georgiahilmer) on

A post shared by Maison Nue (@maisonnue) onKol nei Insta, nei Snapchatas nesukūrė kompiuterinio vaivorykštės filtro (neskaitant to, dabar jau old schoolinio vemiančio vaivorykšte), šviesą išskaidyt galima stiklinės, vandens ir veidrodžio, CD ar prizmės pagalba – puiki progra užsukt pas buvusį fizikos mokytoją!

 

 

Mums šiokia tokia nailed it tipo vaivorykštė gavosi su CD ir žibintu iš telefono, tik reikėjo kantrybės rasti tinkamą kampą. Nu bet selfis paprastusis irgi nesigauna iš pirmo karto. Jei pavyks, užtaginkit instagramoj.

 

A post shared by P U S K Ė (@labaspuske) on