twin peaksas

Kada pradės rodyt naują Twin Peaks’o sezoną?

Atrodo, pradeda aiškėti daugiau detalių apie būsimą serialo Twin Peaksas sezoną. Iš pradžių skelbta, kad naujos serijos pasirodys 2016-aisiais (lygiai po 25-ių metų, kaip ir pranašavo Laura Palmers), tačiau panašu, kad tai įvyks kitų metų vasarą. Bent jau taip Komiksų konvencijoje sakė Ray Wise, Twin Peakse vaidinantis Lelandą Palmerį. Jis taip pat prasitarė, kad visos 18 naujų serijų buvo režisuotos paties Davido Lyncho. Iš ankščiau jau žinoma, kad be į ekraną grįžtančių pirmų sezonų aktorių seriale epizodinius vaidmenis atliko tokie aktoriai kaip Amanda Seyfried, Monica Bellucci, Michael Cera, Sky Ferreira ir kt.

Užtat šių metų spalį pasirodys Twin Peakso bendaautoriaus Mark Frost knyga The Secret History of Twin Peaks. Kaip žada Amazon, kurioje knygą jau galima pre-bookinti, romanas „pagilins ikoniško miestelio paslaptis ir paruoš serialo fanus naujam sezonui“. Skamba labai jau abstrakčiai, tačiau knygos vertimo į prancūzų kalbą redaktorius (tyčia ar netyčia) atskleidė šiek tiek daugiau informacijos apie knygos turinį.

Po 25 metų nuo agento Cooperio tirto Lauros Palmer nužudymo į FTB rankas patenka dėžė su milžiniška dokumentų kolekcija. FTB agentei patikėta ištirti visus dėžės dokumentus ir viską, kas susiję su keistuoju Twin Peakso miesteliu. Be to, ji turi išaiškinti, kas surinko visus tuos dokumentus. Atlikdama tyrimą ji ne tik išsiaiškina miestelio gyventojų paslaptis, bet ir nagrinėja tarsi nuo žemės paviršiaus išgaravusio Cooperio raportus, laikraščių iškarpas, skrodimo ataskaitą ir kitą įslaptintą informaciją.

Kas įvyko po jaunos moters mirties? Ir kodėl anoniminis „archyvuotojas“ surinko tokią išsamią Twin Peakso dosjė?

Žodžiu, laukti tikrai yra ko.

 

Parengta pagal indiewire.com ir welcometotwinpeaks.com informaciją.