Kalėdinio dovanų popieriaus apžvalga

Yra du tipai žmonių: tie, kurie dovanas superka ir supakuoja dar lapkritį, ir tie, kurie į dovanų keitimąsi ateina su lipnia juosta, prilipusia prie padų, nes ką tik baigė pakuot paskutinę dovaną. Jei savo dovanų dar nesupakavai (arba jei planuoji perpakuot, kas ten žino), pateikiam faino dovanų popieriaus, kurį galima rasti Lietuvos parduotuvėse, apžvalgą. Šiaip ar taip, dovanos vizualika vis tiek labiau rūpi pačiam dovanotojui negu dovanos gavėjui, amiright.

Maxima

Maxima, kaip ir dauguma Lietuvos supermarketų, daug pastangų į šventinių papuošimų bei dovanų pakavimo asortimentą nededa.

Todėl ir dovanų pakavimo skyriuje šedevrų nematyt. Iš kasmet parduodamų tų pačių auksinių, žvaigždėtų ir rogėtų rulonų labiausiai patiko du: toks gatsbiškai art deco stiliaus popierius ir anksčiau Maximoj dar nematytas, su kalėdinių augalų šakelėm (toks pat yra Rimi).

dovanu-popierius

Rimi

Rimi situacija panaši, netgi kai kurie popieriai tokie patys, kaip kituose supermarketuose, tačiau yra visai nieko blizgančių rulonų, šiek tiek permatomos organzos medžiagos, į kurią galima vynioti nestandartinių formų dovanas, ir maloniai nustebinęs gražių kaspinų pasirinkimas. Tiesa, apžvalgą darėm prieš parduotuvei paskelbiant 40 proc. nuolaidą pakavimo priemonėms, todėl gali būti, kad pakavimo grobuonys gražiausius jau išsinešiojo.

Danesa

Bet jei norisi eiti full on, kaspinų, juostelių, ornamentų, blizgučių ir virvių patariam ieškot medžiagų parduotuvėj, pvz., Danesoj. Kainos ten kiek aukštesnės nei maisto prekių parduotuvėse, beveik viskas parduodama metrais, tačiau pasirinkmas Danesoj yra ne-ri-bo-tas – sėkmės išsirenkant.

dovanu popierius

Išsirinks net išrankiausi

Tiger

Antra po supermarketų vieta dovanų popieriaus ieškojimui – Tigeris. Tigeris šiais metais turi savo standartinių blizgančių ir holografinių popierių bei kelias rūšis mielų – su kalėdiniais sausainiais, eglutėmis ir žvaigždėmis. Taip pat turi nemažai kaspinų – išrinkom natūralesnius, kurie gražiai žiūrėtųsi ant vienspalvio rudo pakavimo popieriaus (jo, berods, Tigeris taip pat turi).

 

March @ Uptown Christmas Lofte

Lietuvos kūrėjai March, šį savaitgalį prekiaujantys Lofto kalėdinėj mugėj Vilniuje, turi faino dovanų popieriaus po 1 eurą – su bangom ir su eglės šakom. Mugė veiks ir šeštadienį!

Bijūnai prie namo

Bijūnai prie namo – skandinaviško interjero parduotuvė, turinti tiek cute pakavimo priemonių, tiek apskritai nemažai gražių kalėdinių aksesuarų. Tiesa, kainos irgi šiek tiek skandinaviškos.

IKEA

Kalbant apie skandinavišką interjerą, Ikea dovanų popieriaus pasirinkimas šiais metais nėra labai įspūdingas. Vienintelis „visai nieko“ mums pasirodė pilkšvas ÖVERFLÖD, bet matyt kitiems jis taip pat visa nieko, nes rodo, jog sandėlyje beliko 4 vienetai.

Botanika

Vis dėlto gražiausių dovanų popierių turi augalų parduotuvė Botanika. Amerikiečių Rifle Paper kompanijos popieriai ten kainuoja po 10 eu, todėl tai šokia tokia prabanga, ypač jei dovanomis keičiatės už dvigubai mažesnę sumą, tačiau estetų akį Rifle Paper raštai tikrai paglosto.

 

Reportažo pabaiga