Prieš ± 15 metų rugsėjis žavėdavo tuo, jog galėdavai eit į kanceliarines pirkti naujo penkių levelių penalo, sąsiuvinių ir aplankalų. Ir dar tuo, jog kasmet rusendavo viltis, kad gal šiais metais pagaliau ateis koks fainas ir gražus naujokas, kurį bus galima įsimylėt (deja). Tačiau net kai ir mokyklos, ir universiteto metai – seniai užmaršty, o smilkinius jau pradeda dabinti šarma, vis tiek, žmogus, atėjus rugsėjui negali atsispirti gražiems sąsiuviniams ir rašikliams. Jei giliai širdy žinai, kad be auto correction’o rašyti nebemoki, tai naujų sąsiuvinių tau greičiausiai nebereikia ir nebeprireiks. Tačiau visus kitus, ant vidurinio piršto dar betrinančius mazolį, kviečiame pasidairyti po Puskės gražių kanceliarinių priemonių shortlistą iš lietuviškų parduotuvių. Teisa, pasirinkimas tikrai nėra toks džiuginantis, koks galėtų būti gyvenant Italijoje ar Amerikoje, bet šį bei tą išrinkti pavyko. Jei žinote, kur dar galima rasti dėmesio vertų raštinių reikmenų, pasidalinkite žiniomis su likimo broliais ir seserimis komentaruose.

Riminėje prašlavus sąsiuvinius su tigrų ir sportinių automobilių viršeliais radome keletą moleskines primenančių sąsiuvinių kietesniais viršeliais.

kanceliarinės

rimi4
rimi1

kanceliarinės

Meanwhile, Maxima, toks jausmas, nekeičia savo raštinių reikmenų tiekėjų, o šie, savo ruožtu – dizainerių, jau penkiolika metų, nes pasirinkimas vis dar yra so 2000. Visoje Mindaugo Maximoje pavyko rasti vieną normalų sąsiuvinį ir vieną penalą.

maxima

kanceliarinės

Penalas su iškilimais

H&M‘e radome nuostabiojo holograminio materijolo pieštukinę (nuoširdžiai dėl to pavydime visiems moksleiviams ir studentams, nes mūsų laikas peiliu pasmailintus pieštukus aprišdavome jaučio uodega ir… ok ok, juokaujam), laptopo dėklą ir hip lipnios juostos laikiklį. Kažkada esame matę ir marble efekto užrašų knygelių, tačiau jomis tikriausiai jau kažkas seniai džiaugiasi namie.

kanceliarinės

kanceliarinės

kanceliarinės

Daug vilčių teikusi Ikėja šiek tiek nuvylė, nes ne viską, kas vaizduojama ikea.lt, pavyko rasti fizinėje parduotuvėje.

kanceliarinės

kanceliarinės

Neliniuoti sąsiuviniai

kanceliarinės

Užtat Bershka maloniai nustebino pradėjusi pardavinėti kanceliarinius reikmenis. Dar daugiau galima rasti jų internetinėj parduotuvėj.

kanceliarinės kanceliarinės kanceliarinės kanceliarinės

Bene daugiausia akademinį (ir ofisinį) gyvenimą praskaidrinančių prekių radome Tigeryje.
kanceliarinės

kanceliarinės

Nespalvoti pieštukai

kanceliarinės

Tas juodas – guma

kanceliarinės

Lipnią juostą galima užklijuoti ant tualeto durų atlikus smardų number two.

kanceliarinės kanceliarinės

kanceliarinės

Maišas kūno kultūrai

Pabaigai, Iki radome kelis „pusė velnio“ sąsiuvinius (ypač, jei studijuojate ornitologiją)…

kanceliarinės kanceliarinės

…. ir vieną, nustebinusį labiausiai iš visų.

kanceliarinės

Kitoje pusėje buvo Lietuvos kariuomenės moto ir tikslai (ar kažkas panašaus)

Pabaiga