kenzo x h&m

Ką matėm KENZO X H&M pristatyme

Karts nuo karto H&M’as kolaboruojasi su žymiais mados namais (pvz. Karl Lagerfeld, Balmain, Alexander Wang) ir viso pasaulio madistams pateikia dizaineriškų rūbų už prieinamą (ar bent jau prieinamesnę) kainą. Šiais metais kolaboracija įvyko su prancūzų/japonų mados namais Kenzo ir jau po savaitės į sukneles, megztinius ir kailinius savo nagus suleisti galės ir lietuvaičiai.

Kenzo x h&M

Puskė gavo progą iš anksčiau ir iš arčiau pačiupyt KENZO x H&M kolekciją ir jei reikėtų trumpai apibūdinti įspūdį, jis būtų „apsivartojęs tigras afrikietiškoje/ meksikietiškoje/japoniškoje suknelėje“.

Kenzo x h&M Kenzo x h&M Kenzo x h&M Kenzo x h&M Kenzo x h&M

Beata dėvi: KENZO x H&M akinius ir savo šūbą.

Kenzo x h&M Kenzo x h&M Kenzo x h&M

Daug spalvų ir raštų kombinacijų, kurių galbūt nesidėtum į darbo Prezidentūroje pokalbį, bet vienas kitas megztukas ar striukė priderinta prie kasdienių džinsų tikrai pagyvintų lietuviškų žiemkenčių vaizdą.

Kenzo x h&M

Kenzo x h&M

Kenzo x h&M

Kenzo x h&M

Ką pirktume mes, jei turėtume pinigų:

KENZO x h&m KENZO x h&m KENZO x h&m KENZO x h&m KENZO x h&m KENZO x h&m

Tiesa, jei kolekcija tikrai domina, patartume jau ne už ilgo įkurti stovyklavietę prie H&M Gedo 9-niuose, nes bent jau pernykštės Balmain kolekcijos ant pakabų neliko per kelias minutes nuo parduotuvės atidarymo. H&M sulaukia tokio madistų antšlago, jog, pvz., Anglijoje (panašiai ir Lietuvoje), pirkėjų grupelės į parduotuvę bus įleidžiamos dešimčiai minučių, per kurias negalės pirkti dviejų tokių pačių drabužių. Kad liktų visiems. Ar bent jau daliai laukiančiųjų už durų. Aišku, labai daug tokių pirkėjų dizainerių rūbus H&M’e šluoja ne sau, o tam, kad parduotų juos eBayjuje už velniasžinokiek kartų brangesnę kainą. Tai jei ką, apsižvalgykit aukcionuose.