kidmograph gif'as

Puskės shortlistas: Ką klausysim ir žiūrėsim šių metų LOGIN’e

Pirmą kartą su Login konferencija susidurti teko dar ankstyvoje jaunystėje, kokiais 2009, tąkart studentiškai atstovaujant studentišką laikraštį „Studentų era“. Kas ir ką kalbėjo šarma pasidabinę mūsų smilkiniai jau nebepamena, bet iki šiol atminty išlikę du dalykai: po konferencijos likęs kūrybiškas įkvėpimas ir stogą nunešęs Power pointo prezentacijų dizainas. Tuo metu lankėm pirmų universiteto kursų įvadines paskaitas, kurių metu kaip tik mokydavo, kad salotinis prezentacijos fonas ir raudonas šriftas nėra pats geriausias būdas atkreipti klausytojo dėmesį, todėl visi tie Logino prezentacijų smooth perėjimai, švarūs šriftai ir neperkrauti išdėstymai buvo tiesiog wow. Štai kodėl tada pradėjome ir iki pat studijų pabaigos tęsėme „visą-vakarą-ieškok-gražaus-template’o-rink šriftą-ir-fainas-nuotraukas-o-nuėjęs-į-paskaitą-pristatinėk-kažką-veblendamas-nes-nebeliko-laiko-turiniui-ir-pasiruošimui“ praktiką.

 

Rytoj prasideda jau vienuoliktas Login festivalis, tai eisim pažiūrėt, kaip toli pasistūmėjo Power pointo dizainas, ir sužinot, kas naujo interneto, technologijų ir verslo pasauly. Ypač laukiam šitų:

  1. Build Something People Love: 5 digital-fueled trends for 2017 and beyond – David Mattin
  2. The True Story of Pablo Escobar – agentas Steve Murphy iš Narcos, bet tikras žmogus, ne aktorius!!! :O
  3. Evolve to neuromarketing – Girts Polis
  4. Leadership in the Digital Age – Shama Hyder
  5. Kaip socialinės medijos pagalba galima griauti visuomenės stereotipus – Giedrė Valavičiūtė, go girl!
  6. Kremliaus akiratyje Jūs – kaip veikia kaimyninių šalių šnipai – Aurelija Katkuvienė, žvalgybos pareigūnė (Homeland vibes, anyone??)
  7. Kodėl reklama socialiniuose tinkluose nervina? – Arijus Žakas
  8. Building a better human – Frank Swain, New Scientist žurnalo redaktorius, nuhakinęs savo klausos aparatą, kad girdėtų wi-fi signalus.
  9. Snapchat ir Instagram Stories: Kaip neišnykti išnykstančioje socialinėje medijoje – Karolis Rimkus
  10. The psychology behind smartphone addiction – Lina Žemaitytė Kirkman

 

Nors iš tikro, tai norėtųsi paklausyt beveik visų programoj esančių pranešimų, tai arba reikės pasiimt Hermionos laiko atsuktuvą, arba vėliau žiūrėt video įrašus. Dar galima įsigyt bilietų, bet jei šio mėnesio santaupas jau išleidai, arba jei kai kurie kalbėtojai yra per ankstyvi tavo pelėdiškai prigimčiai (9:30 jau sėdėt salėj??), tai pagrindinius pranešimus rodys tiesiogiai!