lūpos

Šešios lūpos su šešiais lūpų dažais rudens sezonui

Aną dieną užsukom į Drogą pasidairyt, kas naujo lūpdažių pasaulyje. Naujo kaip ir nieko: daug tūbelių su skirtingomis spalvomis, kurias ryte tepi ant lūpų, o vakare nusivalai tam, kad ryte vėl galėtum užsitept. Bet šiokių tokių atradimų vis dėlto padarėm, kuriais ir norėjom čia pasidalint. Iš pradžių planavom nufotografuot bent 10 skirtingų spalvų, bet kuo toliau, tuo darėsi aiškiau, kad po dešimties tepk-fotkink-valyk pakartojimų iš Drogo išeitume išvis be lūpų, todėl šįkart išbandėm šešias, užtat labai skirtingas, spalvas.

Maybelline Clay Crush 932, 6.97 €

Kailei Džener per visus galus išsnapchatinus ir išinstagraminus savo nude spalvos lūpas dauguma kosmetikos brand’ų lentynas užvertė savo nuogų lūpdažių versijomis, tad rinktis tikrai yra iš ko. Tačiau reikėtų nepersistengti su itin šviesiais nude/rusvais atspalviais (nebent lūpas norisi visiškai išsitrint nuo veido) – patartume rinktis bent kiek tamsesnę nude. Nu bet, aišku, darykit kaip norit.

Maybelline Clay Crush 932

Bourjois Souffle de Velvet 01, 11.99 €

Ištraukus aplikatorių iš indelio, atrodė, kad testeris tiesiog išėjęs iš galiojimo: kažkoks sukritęs ir nelygios tekstūros, užtepus ant rankos išvis nesuprasi, kas per bezabrazija. Bet po to atėjo nušvitimas – šitą suflė (!) reikia tolygiai, gana plonu sluoksniu paskirstyti ant lūpų ir gausi matinį, bet permatomą ir labai natūralų efektą. Puikiai tinka, kai nenori, kad į ofisą pirma įeitų lūpos, o tik po to tu.
Bourjois Souffle de Velvet 01

Debby Lip Chubby Mat Magenta, 5-6 €

Pirmą kartą matomo brand’o lūpdažis maloniai nustebino – tepėsi daug smagiau nei kai kurių prestižiškesnių firmų dažai, o ir spalvos buvo netgi labai ryškios.Debby Lip Chubby Mat Magenta

Loreal Colour Riche Blake’s Red, 8.03 €

Ar ruduo, ar pavasaris, ar 1920 ar 4076-ieji, raudono lūpdažio reikės per amžius, amen. Ieškodamos raudoniausios raudonos išbandėm Serenos Vandervudsen (Blake Lively) spalvą.
Loreal Colour Riche Blake's Red

Maybelline Midnight Merlot 885, 6.97 €

Kaipgi ruduo be bordo lūpų, bet jos irgi tinka ne visiems. Kaip išsiaiškint, ar tinka tau? Jei pasidažius ir kaskart pažvelgus į veidrodį šiek tiek išsigąsti – greičiausiai tau netinka.

Maybelline Midnight Merlot 885

Essence Mat Wanted 18, 2.59 €

Dar vienas atvejis, kai kaina neatitinka kokybės – iš gerosios pusės. Maloniai tepasi, kind of matinė, bet nesausinanti formulė, gera kaina ir puiki rusvai rausva rudeninė spalva.

Essence Mat Wanted 18

 

 

Jei lūpų dažų fronte turit savo favoritų, kuriuos visada repurchinat, arba kurių formulė pasirodė maloni jūsų lūpoms – praneškit komentaruose, skleiskit gerą žinią!