nyx atidarymas

Ką matėm išankstiniame NYX parduotuvės atidaryme

Kas girdėjo, o kas ne – Vilniaus Panoramoje šį savaitgalį (rugsėjo 24 – 25 d.) atsidaro NYX kosmetikos parduotuvė. Anksčiau vieną kitą NYX produktą buvo galima nusipirkti Douglase (berods?), tačiau dabar Lietuva (kartu ir Baltija, nes parduotuvė bus pirmoji Baltijos šalyse) turės visą krautuvę, kimšte prikimštą dažų: nuo įvairiausių rūšių lūpdažių iki kontūravimo palečių, nuo ombre skaistalų iki setting purškiklių. Kai sakom „prikimštą”, tai turim omeny lūpdažių atspalvius, besidriekiančius kone nuo sienos iki sienos: matiniai, blizgantys, permatomi, žydri, oranžiniai, rožiniai, juodi, bordo ir t.t. Rimtai, prieš užsukant į parduotuvę patartume nuspręsti bent jau kokį atspalvį ruošiatės pirkti, antraip prie stendų stovėsite ir spalvas išbandinėsite iki kol atšoks lūpų oda. Tačiau pasaulyje NYX kosmetika tuo ir žymi (ne atšokstančia oda): galybe atspalvių, profesionalia kokybe ir labai gera kaina (pvz. lūpų produktai kainuoja nuo 3.90 € iki 6.90 €, atskiri šešėliai – 2.90-5.90 €, eye lineriai 4.90-5.90 €, vieni iš  milijono maskuoklių – 6€ ir pan.).

Dieną prieš atidarymą kartu su kitais VIPais turėjom galimybę apsilankyti išankstiame atidarymo renginyje. Raportuojam, ką matėm:

Parduotuvę nuo eilinių baudžiauninkų akių slėpė juoda širma.
NYX atidarymas

NYX atidarymas

NYX atidarymas

Matėm milžinišką smartphone’ą su iškart išlendančiomis insta nuotraukomis.NYX atidarymas

Matėm kartais vienišą DJę.NYX atidarymas

Gražias konsultantes mėlynomis lūpomis.NYX atidarymas

Vienus dažė vizažistė…NYX atidarymas

Kiti dažėsi patys.NYX atidarymas

NYX atidarymas NYX atidarymas NYX atidarymas

Viskas sunkiai tilpo į kadrą.NYX atidarymas NYX atidarymas

Buvo kokteilių…

NYX atidarymas

…ir buvo keksiukų.NYX atidarymas

O visa kita istorija nutyli.
Parduotuvė oficialiai atsidaro šeštadienį, o visą savaitgalį Panoramoj vyks NYX make up pamokėlės ir susitikimai su youtuberėm (attendink čia). Tiesa, nors prekių tikrai labai daug, bet parduotuvė nėra itin erdvi, todėl nusiteik pasitrinti šonais su kitais kosmetikos mylėtojais.
Ar rekomenduojam apsilankyti? Tikrai taip.