plaukuotas

Beach body per 1 minutę: plaukuotas maudymukas

Pernai rašėm apie apvalių paplūdimio rankšluosčių trendą, o šią vasarą internetą ir pajūrį stebina kai kas… plaukuotesnio. Kaip jau nesunku pastebėti atsidarius Instagramą, visų trendų motinėlę, šiais metais į madą grįžo vientisi maudymosi kostiumėliai, kurie ir atrodo gražiai, ir pridengia šį tą daugiau nei porą sustirusių spenelių. Bet jei spenelį parodyt vis dėlto norėtum, Beloved Shirts, drabužių brand’as iš Kalifornijos, turi pasiūlymą – maudymkę su plaukuoto vyro kūnu.

Viens du ir beach body pasiruošęs atostogoms. Kaip sako kūrėjai, jie norėjo sukurt kažką tokio, ko „you didn’t know you needed, until you saw it“. Ir tikrai, nors internete plaukuotas maudymukas greitai gavo baisiausio ever kostiumėlio etiketę, bet panašu, kad žmonės jį perka ir nešioja – kas ant bairio, kas rimtai. Va youtūberė Safiya Nygaard atliko eksperimentą ir visą dieną dėvėjo plaukuotąjį rūbą stebėdama žmonių reakcijas.

 

 

Tačiau jei tokio gyvaplaukių kiekio negana, kompanija siūlo ir daugiau plaukuotų drabužių, pvz., jogos šortus arba net visą plaukuotą treningų komplektą. Kažkuo primena, kai suvedi cheat kodą, kad nuogus Sims’us rodytų be cenzūros.

Be savo gamybos prekių, tokių kaip žalios mėsos maikė arba picos pledas, Beloved Shirts turi ir daugiau angliavandenių mylėtojams patiksiančių prekių, pvz. pieštukų dėklą-burrito arba batono pagalvėles, tačiau jos yra „imported from overseas“, t.y. Kinijos, todėl šiek tiek paieškoję tą patį ir už daug pigiau rasit senam geram Ebay’juj.