Gosh

Puskės Gosh ir Wet’n’Wild atradimai

Kadangi apatinės pusės savo veidų viešumoje jau nerodom metus (ir, panašu, nerodysim dar kurį laiką), tai ir puoštis po tomis kaukėmis nėra ko. Kol lūpdažiai ir blizgesiai laukia geresnių laikų, nusprendėm išmėginti keletą Eurokos padovanotų GOSH ir Wet’n’Wild priemonių antakiams, paakiams bei blakstienoms.

GOSH BROW HAIR STROKE antakių pieštukas

GOSH BROW HAIR STROKE Nors gana netradicinės formos flomasteris žada suteikti tikrovišką paskirų plaukelių iliuziją, mums tokio efekto išgauti nelabai pavyko. Nepaisant to, naudojant priemonę „paprastuoju“ būdu, ji paliko tikrai neblogą įspūdį: kelis kartus perbraukus per tą pačią vietą galima išgauti ryškesnę spalvą, o ir pats atspalvis (003 dark brown) puikiai tinka tos tradicinės lietuviškos spalvos antakiui – nei per ryžas, nei per juodas! Tiesa, vargu ar spalva išsilaikytų 24 valandas kaip žada aprašymas, nes į darbo dienos pabaigą antakis būna jau šiek tiek pablukęs, tačiau vis dar „savo vietoj“. Rekomenduojam!

GOSH SCULPTING FIBRE GEL antakių želė

GOSH SCULPTING FIBRE GELKitas maloniai nustebinęs produktas – Gosh Sculpting Fibre Gel antakių želė – taip pat pasižymi puikiu, natūralaus tono atspalviu (chestnut). Želė sutvirtina antakių plaukelius, bet nepalieka jausmo, lyg antakius būtum pasitepęs lipalu. Tiesa, natūralesniam įvaizdžiui išgauti patariam nubraukti želė perteklių atgal į tūbelę, nes šepetėlis jos pagriebia ganėtinai per daug. Priemonė puikiai tinka norint pasidaryti tuos madingus antakius, kur plaukeliai sušukuoti šiek tiek į viršų. Nesakom, kad mūsų neįgudusiai rankai tai lengvai sekasi, bet nuo vilkolakio iki žurnalinių antakių tik vienas žingsnis, ar ne?

GOSH CATCHY EYES vandeniui atsparus blakstienų tušas

GOSH CATCHY EYESKadangi naudojam blakstienų rietiklį, tam užriestumui sutvirtinti visada ieškom gero waterproof blakstienų tušo. Gosh Catchy Eyes tušo pliusas – labai tvarkingai tepantis šepetėlis, nesulipinantis ir paliekantis natūralų efektą. Minusai – visai neišlaiko užriestų blakstienų ir jau po dešimties minučių, deja, juoda nutepa ir paakių zoną 🙁

GOSH WATERPROOF SETTING makiažą fiksuojanti pudra

GOSH WATERPROOF SETTINGDar vienas waterproof produktas – pudra. Atsparumo vandeniui savybės patikrinti nepavyko – kažkaip nepasitaikė didelių liūčių ar ašarą spaudžiančių filmų – bet pudra paliko gerą įspūdį kitomis savo savybėmis. Visų pirma, atspalvis: jis yra tik vienas, tačiau tinka visiems, nes tolygiai paskirsčius pudrą ant veido ji tampa visai nematoma. Antra, akimirksniu nuima blizgesį, viską sutvirtina, bet vėlgi – tą padaro budama visiskai nematoma ant odos. Tiesa, dienai įpusėjus pudrą gali tekti panaudoti dar kartą, nes oda gali vėl imti blizgėti, bet čia priklauso nuo odos tipo ir to, kaip dažnai dienos eigoje patenki į prakaituoti verčiančias situacijas.

WET N WILD PHOTO FOCUS veido maskuojamoji priemonė

WET N WILD PHOTO FOCUSPenkių eurų nekainuojantis maskuoklis – turbūt vienas pigesnių rinkoje, tačiau savo darbą jis atlieka ne ką prasčiau už kur kas brangesnius savo konkurentus. WetnWild Photo Focus priemonė maskuoja puikiai, o ją išsklaidžius ji tarsi išdžiūsta ir gerai sukimba su oda, todėl maskavimas išlieka gana ilgai. Pasak gamintojų, maskuoklis buvo testuojamas prie skirtingų apšvietimų, kad būtų galima įsitikinti, jog fotografuojant su blykste jis nepalieka baltų ratilų – pats tas selfių mėgėjams.

WET N WILD MAX VOLUME PLUS vandeniui atsparus blakstienų tušas

WET N WILD MAX VOLUME PLUSTurint kaip styga tiesias blakstienas ir dėl to neapsieinant be blakstienų rietiklio, visada ieškom gero waterproof tušo, kuris užriestas blakstienas sutvirtintų visai dienai. Kadangi Gosh tušas šio lūkesčio neišpildė, viltis sudėjom į WetnWild Max Volume Plus tušą. Ir galim pasakyti, kad jis tobulai atitinka visus gero tušo kriterijus:
šepetėlis nepaima per daug produkto ir neišterlioja visko aplinkui – check
šepetėlis tvarkingai, natūraliai ir nesulipinančiai padažo kiekvieną blakstieną – check
tušas išlaiko užriestas blakstienas – check
tušas nenudažo paakių – na gerai, po 10 min. nuo pasidažymo galima įžvelgti vos vos pajuodavusias vietas paakiuose, tačiau mes būtume linkę kaltinti užmiegotas ir užtinusias akis, o ne patį tušą.
Kaina – 5.99 ir čia net be akcijos. Džiaugiamės gavę galimybę išmėginti šį tušą, nes drąsiai galim įrašyt jį į savo holy grail kosmetikos sąrašą.