serialas girls

Reikia pakalbėt apie GIRLS

Amerikoj šiandien vakare (o torrentuose rytoj) pradeda rodyt naują Girls sezoną, todėl jaučiam pareigą nešti žinią apie šį serialą visiems, kas vdruk dar jo nematę.

Serialas Girls pasakoja apie keturias universitetą neseniai baigusias ir savo vietos po Niujorko saule ieškančias drauges in their 20s:

 

Hannah

 


 

Rašytojos gyslelę turinti, bet niekaip jos realizuoti nesugebanti, kartais savanaudė, bet geros širdies, kartais be jokių kompleksų, bet save labiausiai ėdanti Hannah (kurią vaidina serialo kūrėja Lena Dunham).

 

Marnie

 


 

Marnie – draugė-valdovė, kuriai kartais trūksta pasitikėjimo savim, bet tą ji užmaskuoja panaudodama savo bitch-face ir padarydama, kad viskas vyktų pagal jos planą.

 

Shoshanna

 


 

Shoshanna – jauniausia ir naiviausia iš ketveriukės, stebinti drauges ir besimokanti iš jų klaidų, bet kartais pridaranti savų. Serialo pradžioj dar mokėsi universitete, o laisvu nuo studijų metu bandė prarast nekaltybę.

 

Jessa

 


 

Jessa – laisvos ir artistiškos sielos, mažai kam sakanti „ne“, todėl mėgstanti pradingt savaitėms ar mėnesiams niekam apie tai nepranešus, o grįžus surengt vestuves-siurprizą.

 

 

Ir nors tiek pavadinime, tiek pagrindinių herojų sąraše figūruoja merginos, serialas tikrai gali patikti ir vaikinams. Pusė IMDb serialą vertinusių bernų Girls davė 8 ar daugiau, be to, seriale netrūksta įdomių veikėjų vyrų, pvz., Hanos kind of vaikinas Adamas:

 

 

Saviironijos ir šiuolaikinės kultūros referencų nestokojantis serialas rodo daugmaž realistišką 20-something gyvenimą ir tampa šokia tokia atsvara beveik CGI-inėms ekranų gražuolėms. Ir nors nuo pat pasirodymo 2012-ais serialas Girls sulaukė nemažai kritikos, kaskart pasirodžius naujai serijai mes žiūrim, pritrupinam lovą sausainiais, sulaistom arbata ir po to sprendžiam, su kuria iš herojų susirelatinom šį kartą.

Jei dar nematėt, tai jūsų laukia 5 (+ 1 naujas ir paskutinis) sezonai savojo ‘aš’ paieškų, buvusių ir būsimųjų, spaudžiančių tėvų, nevykusių darbo pokalbių, bosų-seksistų, pinigų ant nuomos krapštymų, facebookų, twitterių bei daug nenudailinto nuogo kūno ir gana gyvenimiškų sekso scenų.