sisioti
justesmwhr koliažas

Ar kada sisiojai duše?

Prieš porą dienų apsilankius visų mūsų guilty pleasure Vinted forume, akį patraukė anoniminė tema „Ar jūsų vaikinai šlapinasi vonioje, duše, kriauklėje?“. Nemeluosim, tikrai suintrigavo, todėl užsukom paskaityti apie šią delikačią merginos problemą, ir kaip ją spręsti pataria kitos Vinted narės.

šlapintis
Vėliau autorė temą, deja, ištrynė.

Tačiau paaiškėjo, kad įdomesnė buvo visai ne autorės istorija.
Aišku, didelė dalis merginų tikrai nebuvo sužavėtos tokiu vaikino elgesiu, ir jų patarimai varijavo nuo griežto pasikalbėjimo su juo iki neišvengiamų skyrybų. Tačiau, kita, ir ganėtinai didelė dalis rašė, kad <plot twist> jos pačios sysina besimaudydamos duše ir nemato tame nieko blogo, nes siusiukas gi nubėga kartu su vandeniu.

 

 

Va dabar tai jau tikrai sudomino. Pirma susisiekus su visais, su kuo yra tekę dalintis vonios kambariu, ir kasdieniškai pasidomėjus „o tu darai į dušą?“ (visi atsakymai buvo neigiami (nors tie, kurie nepasirodė itin šokiruoti tokiu klausimu, sukėlė labai didelį įtarimą)), kreipėmės į visažinį Googlą. Ir pasirodė, kad visą tą laiką, kol pasaulyje vyko diskusijos apie čiurlenimą duše, mes gyvenom kažkur po akmeniu, nes sisiojimas duše is a thing! Pasirodo, tai yra taip normalu, kaip kad vieni žmonės kavą geria juodą, o kiti su pienu. Tačiau kaip rašo metro.co.uk, klausimas „to pee or not to pee“ yra toks kontroversiškas, kad jis griauna draugystes ir verčia dvejoti buto draugų higiena. Be to, paskaičiuota, kad kaskart tualete nuleidęs vandenį iššvaistai apie 6 litrus, todėl nusmaugdamas žaltį duše gali sutaupyti ir vandens, ir tualetinio popieriaus, ir gal net išgelbėti pasaulį! Net Gwyneth Paltrow ragina moteris neiti pas nykštukus, o geltoną nykštuką padaryti atsitūpus duše, nes taip, esą, tvirtėja dubens raumenys.

Wow. Nekalta Vinted forumo tema mums tapo visišku mėnesio atradimu, po kurio į pasaulį (ir pažįstamus) nebegalėsime žiūrėti taip pat. Ir visi vaizdingi aprašymai internete apie palaimingą šilto vandenuko tekėjimą koja, kai nereikia taikyti čiurkšlės, sėsti ant šalto klozeto ir šluostytis popieriumi, kažkaip nepaskatino mūsų nugelsvinti savo dušo kabinos. Jei jau taip reikia taupyti vandenį ir treniruoti dubenį, mes geriau pasquatinsime virš trilitrio šalia lovos, ir kartą į parą nuleisime jo turinį tualete.

Ei, bet ar čia tik mes taip nustebom? Buzzfeed apklausoje net 81 proc. žmonių pasisakė, kad sisioja ir nedvejoja. Būtų labai įdomu ištirti vietinę populiaciją, todėl kviečiame savo šlapimo pūslės įpročius atskleisti anoniminėje* apklausoje:

*jei apačioje prie komentarų skilties rašo „Prisijungęs kaip [jūsų vardas]“, spauskite „Atsijungti“, tuomet galėsite balsuoti.

 

 

Ar sysinate besimaudydami duše?