Olegas Šurajevas

TOP 7 Olego Šurajevo filmai

Pirmasis Puskės rubrikos Filmų Topai svetys – komikas, kūrėjas ir interneto persona Olegas Šurajevas. Olegas savo filmų topą mums moderniųjų techonologijų pagalba atsiuntė tiesiai iš paties Niujorko, kuriame filmuoja naują serialą (!), ir sakė:

Olegas Surajevas

Dėkojame Olegui už nuoširdų neformatą ir einame ieškoti jo rekomenduotų filmų. Jei turite pageidavimų, kieno filmų topą norėtumėte išvysti sekantį kartą, nesidrovėkite išlieti širdį komentarų skiltyje arba rašyti mums labas@puske.lt

1. Man on the Moon
Tai filmas apie Andy Kaufmaną. Mano mylimiausias filmas. Milošas Formanas yra nustabus režisierius, kuris filmuoja biografijas. Jo filmai yra geras pavyzdys visiems, kaip įdomiai kurti biografijas atskleidžiant faktus ir paliekant herojaus palaptį.

2. Beveik visi Scorsese filmai. Šiais metais jis su Micku Jaggeriu išleido serialą Vinyl, tikiuosi visi matė. Kiekviena detalė, kiekviena scena apgalvota; nuostabi drama apie muzikos industriją. Todėl Martin Scorsese yra antroje vietoje.

3. Šiaip aš ne tiek žiūriu filmus, kiek stebiu. Stebiu struktūrą, stebiu linijas, stebiu režisūrą. Idealus filmas, kurį galima stebėti amžinai yra Buffalo ’66.

4. Tačiau aš esu blogas stebėtojas, nes kai žiūriu gerus filmus aš pavydžiu. Pavydžiu, kad ne aš tai sukūriau, ir tikriausiai niekad gyvenime nesukursiu. Pavyzdžiui, Andrejaus Zviagincevo filmas Leviafan – tam tikra prasme aktualus mums visiems. Nuostabus filmas, nuostabus režisierius, pavydžiu.

5. The Reader
Tiesiog labai mėgstu visus filmus, kurie susiję su Antru pasauliniu karu ir nacizmu. Aš nesuvokiu, kaip istorijoje tai galėjo atsitikti, ir ta mistika traukia mane prie ekrano. Puiki drama, puikus scenarijus, viskas ten puiku.

6. Michaelio Haneke, Pedro Almodovaro, Tarantino, Wes Anderson filmai – čia taip labai greitai, kad nepamirščiau.

7. Aš labai mėgstu Hollywoodą, vat visokius kvailus bojevikus. Manęs jie visiškai nejaudina, bet aš mėgstu stebėti struktūros harmoniją, profesionalizmą ir tokį paprastumą, kuris jau visą amžių traukia žmones prie ekranų.