Visi žinom tuos populiariuosius youtuberių kanalus, bet kartais netyčia randi fainą, milijonų subscriberių dar neturintį youtuberį ir iki paryčių pražiūri visus jo video. Norim pasidalint savo mėgstamais, bet galbūt ne visiem žinomais youtuberiais, o komentaruose lauksim kanalų, kuriuos žiūrit ir rekomenduotumėt kitiems jūs!

Annabelle // CatCreature

18-metė dizaino studentė iš Kalifornijos, šiuo metu besimokanti Rhode Island School of Design. Annabelle  filmuoja vlogus, aplankytas parodas, savo art school projektus, grobius (hauls, haha), keliones namo į Kaliforniją bei pas draugus į New Yorką. Kadangi studijuoja dizainą, tai galima tikėtis estetiškų dalykų, gražių kadrų ir fainos muzikos – CatCreature šiuo metu viena Puskės mėgstamiausių youtuberių.

Beata // Chanelegance

Beata, mūsų žiniomis, yra pusiau lietuvė, pusiau latvė, gyvenanti Rygoj, o neseniai baigė ekonomikos/verslo studijas Anglijoj. Beatos filmukai dažnai būna originaliai sumontuoti ir apie trendy temas: veganiški receptai, pastelinių plaukų tutorialai ir outfitų deriniai, bet mergina nevengia ir rimtų ar nepatogių temų: mėnesinių tipsai, politika, o visai neseniai įkėlė video, kuriame pasakoja apie savo penkių dienų patirtį Rygos kalėjime už vairavimą išgėrus.

Christine // Chrissstttiiine

Apie Christine galit būt girdėję, jei žiūrit Estės Lalonde kanalą. Christine gyvena Kalifornijoj, dirba gražių dalykų parduotuvėj, o laisvalaikiu filmuoja video apie savo draugus, muzikos plokšteles, kambarinius augalus ir natūralaus įvaizdžio kosmetiką. Christine kanalas toks stilingai pateiktas less is more, o jos balsas kažkuo raminantis, todėl smagu įsijungt net jei veiki kažką kitą.

Conan Gray

Šiais metais mokyklą baigęs Konanas (:D) gyvena mažame Amerikos miestely, rengiasi džinsiniais šortais ir vintažiniais marškinėliais, ir yra super kūrybiškas – ne tik filmuoja cute vlogus, bet ir kuria savo dainas bei jų klipus. Puikus pavyzdys Lietuvos jaunuoliams, kad net ir gyvenant Balbierišky galima susikurt savo estetiką ir išreikšt save užuot kiaurą parą žiūrėjus „Aš – superhitas“ live transliaciją.

Safiya Nygaard

Safiyjos kanalo subscriberių skaičius šiuo metu auga kaip ant mielių, ir ne be reikalo. Anksčiau Safiya dirbo Buzzfeed’e (ir nufilmavo 8 milijonų peržiūrų sulaukusį video apie tai, kodėl iš ten išėjo), o dabar daugiausiai filmuoja video, kuriuose ką nors išbando, pvz. mėnesinių triusikus arba katės vedžiojimą su pavadėliu. Savo kanale Safiya į viską (tame tarpe ir save) žvelgia su humoru ir ironijos gaidele, kas, Puskės nuomonė, visada yra pliusas.

WhyDotas

Whydotas, išgarsėjęs savo net teismą sudominusia daina apie vaikus, turi Youtube kanalą ir jame pradėjo naują tutorialų seriją pavadinimu „Kaimiečio dirbtuvės“. Vienkiemio realybė + nuostabus jo aukštaitiškas akcentas + Donas = <3

Chelsea Wears

Chelsea nepostina reguliariai, turbūt todėl neturi tiek daug sekėjų, kiek nusipelno, bet dėl to ir norėjom įtraukt ją į šį sąrašą. Chelsea gyvena San Fransiske, turi savo online ir fizinę parduotuvę Anomie, kurią dažnai galima matyt jos vloguose, o laisvalaikiu mėgsta tikro gyvenimo kriminalines istorijas (iš jos ir sužinojom apie Serial podcast’ą), šūdinas TV laidas, junk food’ą ir kartais užsiima tokiais netradiciniais dalykais kaip žymių žmonių tatuiruočių šalinimo istorijų googlinimas iki trijų ryto arba excelio lentelės kūrimas, kad galėtų išsaiškint, kurie realybės šou dalyviai galiausiai taps pora.

Brigita // imbrigita

Brigita yra lietuvaitė, Dubajuj dirbanti stiuardese. Daug video dar neturi, tačiau tuose, kuriuos įkėlė, atrodo paprasta ir natūrali, o kokybiškuose video šiek tiek pasakoja apie stiuardesės darbą ir filmuoja darbo metu aplankomas šalis. Kai už lango kruša, o norisi į Australiją.

Rachel Nguyen

Nu ir dar iš Kalifornijos. Rachel yra stilistė ir youtuberė, turinti vlogų, lifestyle ir stiliaus kanalą. Nors kartais jos manieros šiek tiek nervuojančiai pretentious, o ir tikros LA valley girl akcentas ausies neglosto, tačiau Rachel video dažnai skirasi nuo štampinių youtube guru filmukų – turi savotiško šarmo, iš kurio galima pasisemti įkvėpimo.

Maisie Williams

Paskutinis Puskės rekomenduojamas kanalas gali būt įdomus Game of Thrones gerbėjams, nes jo savininkė – Maisie Williams, t.y. Arya Stark iš GoT! Realybėje aktorė yra labai down to earth, paprasta kvailiojanti mergina su humoro jausmu, ir nors paskutinis jos video įkeltas beveik prieš metus, bet mes neprarandam vilties ir dar neunsubscribinam.

 

Jei turit kokių youtuberių rekomendacijų, plyz, palikit link’us komentaruose!