Ką matėm ERDEM x H&M pristatyme

Jei pernykštę H&M kolaboraciją su KENZO buvo galima apibūdint kaip „apsivartojęs tigras afrikietiškoje/meksikietiškoje suknelėje„, tai šiemetinė H&M ir dizainerio ERDEM kolekcija – visiška priešingybė. Tamsūs gėlių raštai ir „so british“ tvido paltai primena britų aristokratijos, kuri savaitgalius leidžia iš prosenelių pavėldėtame dvare kur nors Anglijos pietuose, tačiau tuo pat metu nevengia didžiųjų miestų mados savaičių ir instastory filtrų, garderobą. Sakytume, kažką panašaus pagalvojo ir Baz Luhrmann, tokių filmų kaip Mulen Ružas (!) ir Didysis Getsbis (!!), režisierius, sukūręs pristatomąjį kolekcijos filmuką.

 

Aną savaitę, kaip tik tą vakarą, kai Vilniuj prasidėjo žiema (puiki diena „amžino pavasario“ kolekcijos pristatymui), H&M’as pakvietė išlįst iš treninginių kelnių ir chalato OOTD ir per kind of pūgą ateit pažiūrėt gėlėtų džempų ir suknelių. Mus kaip visada, aišku, labiau patraukė prie vyriškos pakabų pusės, tačiau ir moterų dalyje perliukų netrūko – smulkiom gėlėm marginti Dr. Martens tipo batai, anyone?

 

Į elegantiškai stilingas sukneles taip pat verta atkreipti dėmesį – ypač etatinėms vestuvių viešnioms arba renginių/atidarymų/premjerų lankytojoms, kurioms trūks-plyš norisi fotografuotis prie sienelių.

Ką pirktume mes, jei turėtume pinigų:

Jei jūs pinigų turit ir mėgstat dizaineriškas šmutkes, tai ERDEM x H&M parsidavinėt pradeda rytoj (lapkričio 2 d.) Gedo 9 H&M’e ir internetu. Bet jei mėgstat dizaineriškas šmutkes, tą tikriausiai jau žinojot!