Kad ir kokį naujų metų sutikimo šventimą pasirinksi, jis vis tiek baigsis panašiai: bus daug alkoholio, daug blizgučių, daug į orą spalvų pavidalu paleistų pinigų ir keli nutraukti pirštai. Puskė sudarė Naujų metų šventės pranašystę-horoskopą, kviečiam pasitikrinti, kuris iš septynių scenarijų jūsų laukia šiemet.

Su tėvais

Prieš mėnesį turėjai kokius keturis kvietimus švęst naujaką, bet nuspręst atidėliojai iki paskutinės minutės – iki kol visi turėti variantai nuplaukė, todėl kad nesėdėtum vienas, tėvai išsitempė švęst kartu su savo draugais. Dar euroremontu kvepiančioj nuomotoj salėj snapchatinsi disco stilium persirengusią šokančią pusamžę kompaniją iki kol nusikraus telefonas, vakarui neįpusėjus tėtis jau sėdės be batų ir marškinių ir gitara gros Hiperbolės šlagerius, mama privers eit kartu į lauką žiūrėt fejerverkų, tėvų draugei petarda pataikys į plaukus, bet visi, išskyrus tave, bus per girti, kad kažką pastebėtų. Grįžęs į salę užmigsi prie pirties, nes tik ten bus laisva rozetė pasikraut telefoną.

 

 
 

Su baba

Po kaime praleistų Kalėdų turėjai grįžt naujų švęst į miestą, bet kartą į parą kursuojantis tarpmiestinis mikriukas taip ir neatvažiavo, todėl peškom parėjai 5 km atgal į kaimą ir naujus sutikinėsi sode su baba (ten net 3G netraukia, todėl šito teksto greičiausiai net neskaitai). Pas babą ateis Vaznauskienė, atsineš Stasio gamintos trauktinės ir iš galiojimo išėjusių Rafaello, abi komentuos Žvaigždžių duetų pasirodymus ir stebės, kad neužmigtum, nes „tuoj per Lietuvą rodys fejerverkus iš Vilniaus“. Be penkių vidurnaktį baba apsivers ant kito šono, Vaznauskienė irgi jau pūs į ūsą (literally), tu išeisi į kiemą paleist dieduko dar iš Jugoslavijos parsivežtos bombioškės, nemokėsi jos gerai įstatyt, tai bedegdamas nusideginsi nagą, o bombioškė įlėks į Vaznauskienės šulinį.

Plote

Varysi į pusiau pažįstamo house party, nes 76 proc., kad ten bus tavo simpatija. Pradėjai ruoštis jau iš vakaro (žiemos metu bebro depiliavimą buvai apleidus, tai ten visai yra ką veikt), bet sulig kiekviena prirūkyto tūso valanda tavo entuziazmas mažės, nes simpatija vis nesirodys, nuobodulio ir vienuolikto tekilos shoto vedina beveik susimesi su kvestionuotinos higienos vakaro DJėjum. Girtumą ir viltį praradus jau eisi pasiimt palto iš šeimininko miegamojo, kuriame užtiksi simpatiją ant savo buvusios (bent  jau iš facebooko tikrai atrodė, kad jie išsiskyrė). Per ašaras nesugraibysi kaip išsikviest triskart brangesnio uberio, todėl eisi į stotelę stoiškai šaltyje laukt pirmo troleibuso namo, iš keršto simpatijai pusantros valandos swaipinsi visus tinderio 14-64 amžiaus kandidatus į dešinę. Susimatchinsi su buvusiu fizinio mokytoju, bet, damn, tą pastebėsi tik grįžus namo.

 

 
 

Su draugais

Pre-partinsit pas tave, draugų pora susipyks bežaidžiant Alias („tai kad tu aiškint normaliai nemoki!!“), visi varys ant tavo mėgstamiausio X faktoriaus finalininko – slapta prabalsuosi už jį iš visų telefonų, kai bus išėję parūkyt. Kažkas į balkoną išleis katiną, nors sakei gi neleist, nes pabėgs, kambariokė į facebooką įkels būtent tą selfį, kuriame jinai išėjo gražiausiai, o tu baisiausiai, ir visam vakarui sugadins nuotaiką, todėl kai paaiškės, kad visi netelpat i vieną taksą, nuspręsi niekur nevažiuot, išeisi ieškot katino. Paryčiais su savo ex’u grįžus kambariokė prižadins norėdama pasiskolint prezervatyvą, atiduosi tą seną įtartinos firmos, kur dalino per Granatas.

Darbe

Vyresnis kolega visą vakarą streamins humoro grandų naujametinį pasirodymą ir krizens anekdotui dar nepasibaigus, o išmušus vidurnakčiui bandys pabučiuot bendradarbę juokaudamas, kad taip amerikonai filmuose daro. Nakties eigoj po truputį išgėrinėsi tualete, slapta tikėdamasis, kad viską pastebės viršininkas ir dar šią naktį užbaigs tavo kančias šitam darbe. Likus valandai iki pamainos pabaigos prie darbovietės atsivers smegduobė, visus evakuos, bet taksi išsikviesti nepavyks, todėl iki Pašilaičių eisi pėstute, bent du kartus paslysi ir nugriūsi, nors net nebus slidu.

 

Hip klube

Beveik pusę atlyginimo išleisi vip bilietui į naujametinį karnavalą hip klube. Ateisi pasipuošęs full on outfitu, kurį konstravai jau nuo spalio, bet dar eilėj pastebėsi, kad esi vienintelis persirengęs. Vėliau prie tualeto dar matysi vieną paną su katės ausų lankeliu, bet į tavo draugišką bonding žvilgsnį ji tuo pačiu neatsakys. Kai vakaro vedėjas rinks geriausią kostiumą ir kvies tave ant scenos, staiga susigėsi ir apsimesi, kad negirdėjai, o padavėja praneš, kad iš anksto užsakytų naujametinių užkandžių visiems neužteko – pasiūlys pasiimt nemokamą kompensacinį kokteilį prie baro, bet su tavo įmantriu kostiumu bus per sudėtinga prasibraut iki barmeno, todėl nesulaukęs dvylikos paskutiniu troleibusu grįši namo. Namie suprasi, kad troleibuse palikai kardą.

Vienas

Eilinį kartą liksi vienas namie su šuniu, kuris iš baimės fejerverkams primyš ant sofos. Prisipirksi užkandžių ir gėrimų, kurių paprastą dieną sau pirkt neleidi (mango sulčių, Pringles traškučių ir visų rūšių Candy King guminukų), parsisiųsi dar nematytą serialo sezoną ir turėsi the time of your life.