internetas telefone

V I D E O: Kaip išnaudoti mažiau interneto telefone

„Sveiki, pasiekėte savo mobiliojo interneto limitą, netrukus Jums įsijungs interneto išlaidų kontrolės paslauga“ – jei ir tu gauni panašias žinutes iš savo mobiliojo ryšio tiekėjo mėnesiui net neįpusėjus, štai 9 būdai, kaip interneto telefone išnaudoti mažiau.

1. Išjunk automatinį laiškų gavimą.
Taip, XXI a. tempas reikalauja čia ir dabar žinoti, kas ir ką tau parašė. Bet let’s be honest, ar kažkas pasikeis, jei Enlarge your penis naujienlaiškį perskaitysi ne troleibuse, o namie, prisijungęs prie wi-fi? Taupyk savo mobilų internetą ir pasirink nustatymą, kuris laiškus į pašto dėžutę atsiųs tik tada, kai įsijungsi emailo appsą.

2. Išjunk nereikalingus notificationus.
„Nustebsite sužinoje, koks kasdienis produktas sukelia mirtį“.
„D. Bilevičiūtė įsiamžino erotinėje fotosesijoje. Ir vėl“.
Gyvenimo kokybė tikrai nepablogės kas dešimt minučių nebegaunant panašių pranešimų.

3. Naudok mažiau interneto Instagramoje.
Instagramos kūrėjai patys įdiegė nustatymą, kurį pasirinkęs gali sutaupyti šiek tiek mobilaus interneto. Tiesa, nuotraukos nuo to gali užsikrauti kiek lėčiau.

4. Išjunk automatinį Facebooko video paleidimą.
Net jei neketini žiūrėti visų feed’e esančių „šuo draugauja su kačiuku“ video, vos tik tau atskrolinus jie įsijungia automatiškai taip valgydami tavo mobilų internetą.

5. Nenaudok mobilaus interneto visoms aplikacijoms
Net jei tuo metu nesinaudoji tam tikru appsu, jis vis tiek gali naudoti mobilų internetą. Nuėjęs į Settings>Cellular apačioje rasi sąrašą, iš kurio pasirinksi, kuriems appsams leidi naudoti mobilų internetą, o kuriems – tik wi-fi.

6. Išjunk automatinį updatinimą
Appsai kaip Apple store automatiškai atnaujina tavo turimas aplikacijas naujomis versijomis, ir jei tuo metu nesi prisijungęs prie wi-fi, toks atnaujinimas patyliukais naudoja mobilų internetą.

7. Neleisk appsams refreshintis kai jų nenaudoji.
Net jei tuo metu nenaudoji appso, jis vis tiek veikia backgrounde ir eikvoja mobilų internetą, todėl geriau pasirinkti tik būtiniausius appsus, kuriems leidi refreshintis. Taip sutaupysi ne tik and mobilaus interneto, bet ir ant batareikos.

8. Neleisk aplikacijoms siųsti naujienų naudojant mobilų internetą.
Kai kurie appsai, pvz. Podcast, turi nustatymą, kurį pasirinkus, naujos podcastų serijos atsisiųs tik prisijungus prie wi-fi. Eik į Settings ir išnagrinėk savo turimų appsų nustatymus, kai kuriuose iš jų rasi kažką panašaus į Only Download on Wi-Fi.

9. Įjunk Travel Mode Snapchat’e.
Jis neleis iš draugų gautiems filmukams užsikrauti automatiškai. Discover skyrelio video, kurie ne visiems ir įdomūs, taip pat nesikraus automatiškai ir taupys tavo mobilų internetą.

10. Žinai daugiau? Apšviesk kitus!